جمعه, 4 خرداد 1397
عنوان : با حضور پرشور كودكان و خانواده ها ، جشن بزرگ كودكانه در تالار فرهنگ برازجان برگزار شد
کد خبر : ۳۱۳۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان ، با حضور پرشور کودکان و خانواده ها ، جشن بزرگ کودکانه در تالار فرهنگ برازجان برگزار شد.

بنابر این گزارش ، این مراسم باشکوه ، بمناسبت شب چله و با همکاری خانه های بازی اندیشه فراز، کودک برتر، قلعه سحرآمیز، ....و همچنین گروه باربد موزیک انجام شد.

مهندس محمدی برپایی این جشن را در راستای طرح نشاط اجتماعی عنوان نمود و در این خصوص گفت: مدیریت شهری  نسبت به مسائل فرهنگی نگاه ویژه ای دارد و سعی می کند علاوه بر پرداختن به مسائل عمرانی وخدماتی، به بحث نشاط وپویایی شهر نیز توجهی خاص داشته باشد.

وی تصریح نمود: آموزش فرهنگ شهروندی به کودکان یکی از اولویت های ماست که در همین زمینه نیز اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ، اقدام به طراحی و چاپ 2 کتاب کودک نموده است.

مهندی نیکنام ، رییس شورای شهر نیز ضمن تقدیر از زحمات  اداره فرهنگی اجتماعی  جهت برپایی این جشن ، تصریح نمود: شورای شهر با تمام توان از مسائل فرهنگی حمایت می نماید.

وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی جهت تربیت کودکان ، افزود: بدون شک این کودکان سرمایه های کشور عزیزمان هستند که در آینده می بایست کارهای مهم و کلیدی ایران اسلامی به دست آنها سپرده شود.

در ادامه ، این مراسم با اجرای برنامه های شاد ومتنوع برای کودکان همراه شد که با استقبال خوب خانواده ها مواجه گردید.
بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0