جمعه, 4 خرداد 1397
عنوان : با حضور پرشور شهروندان برازجانی جشن بزرگ میلاد امام حسن عسكری (ع) در كانون امام خمینی (ره) برگزار شد
کد خبر : ۳۱۳۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ 

امتیاز :  ۳/۰۰ |  مجموع :  ۱

به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان شب گذشته با حضور پرشور شهروندان برازجانی جشن بزرگ میلاد امام حسن عسکری (ع) در کانون امام خمینی (ره) برگزار شد.
براساس این گزارش ، این مراسم  با شکوه باحضور شهرداربرازجان، تنی چندازاعضای شورای اسلامی شهر ، رییس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس حوزه بسیج اداری، فرماندهی حوزه بسیج امام رضا(ع) و جمعی از مسئولین شهرستان دشتستان و با همت اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری برازجان و همچنین پایگاه مقاومت بسیج حبیب ابن مظاهر برگزارگردید.
مهندس محمدی در این آیین ، ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسن عسکری (ع) اذعان نمود: به جرأت می توان گفت که شهرداری در بحث امور فرهنگی همچون بخش های عمرانی وخدماتی ، روز به روز فعالتر شده و بر شمار برنامه های درحال اجرا افزوده می گردد.
وی افزود: درنظر داریم تا در راستای طرح نشاط اجتماعی ، اینگونه مراسمات را به بازه های زمانی نزدیک به هم در سطح شهر برگزارنماییم.
مهندس محمدی شهرداربرازجان باتشکر از زحمات شبانه روزی رئیس و کارکنان اداره فرهنگی اجتماعی، ورزشی و روابط عمومی شهرداری افزود:تعداد زیادی پروژه فعال عمرانی وخدماتی در سطح شهر داریم که با تمام توان سعی در تکمیل و بهره برداری از آنها خواهیم نمود.
گفتنی است این جشن باشکوه با اجرای مولودی، تئاتر طنز، موسیقی سنتی،وهمچنین مسابقه همراه بود که با استقبال خوب شهروندان برازجانی  مواجه شد.

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0