دوشنبه, 28 خرداد 1397
عنوان : با حضور استاندار بوشهر، بخش دوم پروژه های عمرانی شهرداری برازجان افتتاح شد
کد خبر : ۳۱۵۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور استاندار بوشهر، بخش دوم پروژه های عمرانی شهرداری برازجان افتتاح شد.

بنابر این گزارش صبح امروز با حضور استاندار ، فرماندار، امام جمعه ، شهردار ، فرماندهی انتظامی استان ، رییس و نایب رییس شورای شهروجمعی ازمسئولین ، دو پروژه به نمایندگی از 20پروژه افتتاح و بهره برداری رسید.

مهندس محمدی در این آیین اعتبار کل این پروژه را 81میلیارد و 900 میلیون ريال عنوان نمود و اذعان داشت: یکی از پروژه های عمرانی جاده سلامت است که طول تقریبی آن 2کیلومتر و عرض آن 7متر بوده و مجهز به وسایل ورزشی و تفریحی می باشد.

شهردار برازجان اعتبار این طرح را 10میلیاردريال عنوان نمود و افزود: مشخصات فنی این پروژه شامل: اجرای سنگ جدول، خاکبرداری، خاکریزی، کفسازی، اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی، اجرای 4 المان چادری ، اجرای رواق چوبی، نصب ست ورزشی و سطل زباله می باشد.

وی در خصوص پل ارتباطی فرهنگشهر به بلوار بسیج گفت: اعتبار  این پروژه ، 7میلیارد ريال و عملیات اجرایی آن نیز شامل دو دهانه 6متری مورب به طول 34متر و ارتفاع 5/80 متر و مساحت آسفالت نیز 1500مترمربع آسفالت می باشد.

در پایان عبدالکریم گراوند ؛ استاندار بوشهر نیز از زحمات شبانه روزی شهردار و مجموعه مدیریت شهری ، شورای شهر وحمایت فرماندار دشتستان تقدیر نمود.

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0