دوشنبه, 28 خرداد 1397
عنوان : جاده سلامت زمینه ساز حضور مردم در عرصه ورزش های همگانی
کد خبر : ۳۱۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ 

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱

جاده سلامت زمینه ساز حضور مردم در عرصه ورزش های همگانی
به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان مهندس محمدی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مدیریت شهری برنامه های خوبی در راستای نهادینه نمودن فرهنگ ورزش در جامعه ، برنامه های خوبی اجرا نموده است.
شهردار برازجان با اشاره به تمرکز اکثر برنامه های اجرا شده در این حوزه ، در مناطق کم برخوردار بوده است ،افزود: یکی از پروژه های اجرا شده در این بخش، جاده سلامت است که می تواند زمینه ساز حضور مردم در عرصه ورزش های همگانی به شمار رود.
وی ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی کارکنان حوزه های معاونت عمرانی و معاونت اجرایی وخدمات شهری ، افزود: عملیات تاسیساتی انجام شده شامل: نصب 2هزار متر لوله آبیاری تحت فشار،  نصب 4هزارمتر انواع کابل ، نصب 100عدد پایه روشنایی و 200 لامپ ال ای دی و همچنین طراحی و نصب 2 تابلو برق می باشد.
مهندس محمدی اذعان داشت: 1200مترمکعب خاکریزی جهت احداث فضای سبز، کاشت 250گل کاغذی ، 300نهال ابریشم و 70 نهال پالم از جمله اقدامات سازمان سیما ، منظر وفضای سبز در این خصوص می باشد.
این مقام مسئول گفت: در ادامه فضای سبز جاده سلامت ، عملیات واکاری و همچنین کاشت 140 گل کاغذی و تعدادی نهال شمشاد نیز در میدان بسیج انجام گردیده است.
شهردار برازجان در خصوص مراحل اجرایی این طرح نیز خاطرنشان نمود: مساحت این جاده 9600مترمربع بوده و شامل: جدول گذاری ، خاکبرداری، خاکریزی، کفسازی، اجرای رواق چوبی بطول15 و عرض 6متر و همچنین 4عدد المان چادری که هرکدام به مساحت 25مترمربع می باشد.
وی درپایان تصریح نمود: نصب 24 عدد وسایل ورزشی ، 30 عدد صندلی سنگی ، 30 عدد سطل زباله چوبی ، نصب پرچم و رنگ آمیزی بلوار وسط  از جمله اقدامات انجام شده در بخش زیباسازی بوده است.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0