دوشنبه, 3 ارديبهشت 1397
عنوان : كانكس های جمع آوری پسماندهای خشك آماده خدمت رسانی به شهرداری
کد خبر : ۳۱۸۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ه گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان : مهندس محمدی شهردار برازجان از نصب تعدادی کانکس خرید و جمع آوری پسماندهای خشک جهت حفظ بهتر محیط زیست خبر داد و گفت :
مدیریت پسماندهای خشک و زباله های قابل بازیافت یکی از اهداف شهرداری برازجان در سال جدید بوده که در همین راستا طرح جمع آوری پسماندهای خشک با استقرار ایستگاه های ثابت در دستور کار شهرداری برازجان قرار گرفته است.
وی تصریح کرد : در اولین اقدام با همکاری بخش خصوصی نسبت به استقرار تعدادی کانکس جمع آوری پسماندهای خشک در دو نقطه از شهر اقدام کرده ایم که همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 و 16 الی 20 آماده خدمت رسانی می باشند.
وی در ادامه گفت : شهروندان می توانند زباله های خشک خود را از جمله کارتن،کاغذ، آهن آلات ، بطری های پلاستیکی به غیر از شیشه و نان خشک را به کانکس جمع آوری پسماندها واقع در ابتدای بلوار جمهوری اسلامی جنب آموزش و پرورش سابق و بلوار 22 بهمن خیابان حسینیه اعظم تحویل دهند.
شهردار برازجان در پایان یادآور شد: اجرای این طرح سبب حفظ محیط زیست و سلامت محیط شهری شده است و باعث کاهش هزینه های حمل و دفن زباله و همچنین به  اقتصاد شهر نیز کمک می کند.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0