جمعه, 28 تير 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ 
  • کد خبر : ۳۲۴۴
نشست صمیمی شهردار برازجان با مجموعه پرسنل شهرداری به مناسبت روز كارمند

به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان: محمد حسن محمدی شهردار برازجان در این دیدارضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم ُ دهه ولایت و امامت و همچنین تبریک هفته دولت و روز کارمند عنوان نمود: طی مدت یک و نیم سال اخیر که بعنوان خادم مردم شریف و فهیم برازجان بعنوان شهردار تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ایم تا با برطرف کردن کاستی ها، زمینه را برای ارائه‌ی خدمات هرچه مطلوب تر به همشهریان عزیز و جلب رضایت آنان مهیا کنیم چرا که عمیقا معتقدیم خدمت به مردم، بالاترین توفیق ما خواهد بود و رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت. به لطف ویاری خداوند متعال و با همکاری و همدلی شما همکاران عزیز روند خوب ورو به رشدی در عملکرد شهرداری مشاهده می‌شود و اگر کم و کاستی‌هایی هم وجود داشته باشد، با تلاش بیشتر و با کمک شما پرسنل صدیق وپرتلاش شهرداری این کاستی‌ها را برطرف خواهیم کرد.

شهردار برازجان درادامه افزود: پرداخت به‌موقع حق و حقوق ُمزایا و معوقات پرسنل، یکی از تلاشهای ما در راستای ایجاد فضای مناسب خدمت در شهرداری بوده که با همراهی،همدلی و با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر حاصل شده است.

شهردار برازجان در ادامه اظهار داشت: پروژه های قابل توجهی درسطح شهردرحوزه های مختلف داریم که همین نشان ازهمت شماعزیزان می باشدوشک نداشته باشیدکه مردم ماقدردان شما گرامیان هستند.

مهندس محمدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که شعار ما از بدو شروع به کار، مردم محوری بوده است افزود: با مردم بودن و انجام خواسته‌های به حق وقانونی مردم، رضایت خلق را در پی خواهد داشت و رضایت مردم، رضایت خالق را در پی دارد. وی ابرازداشت :امروز ماشاهد توقعات بالای شهروندان هستیم که البته توقع بجایی است و خدا را شاهد می گیرم که هرچه در توان داریم را برای پیگیری ومرتفع نمودن مشکلات مردم و شما همکاران ارجمندم همچون قبل وحتی بهترازقبل بکار خواهم بست و البته اگر کاری صورت می گیردویاموفقیتی حاصل می شودنتیجه همدلی است که بین شما همکاران عزیز هست وهمچنین تعاملات ارزشمندی که بین مجموعه شهرداری وسایرنهادهای مرتبط می باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس : مرتضی شولی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.2.1.0
    V5.2.1.0