پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ 
  • کد خبر : ۳۲۶۲
آتشنشانی برازجان صاحب دستگاه اطفاءحریق و عملیات نجات در ارتفاع می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان : با پیگیری و تلاش مستمر مهندس محمدی شهردار برازجان و با لطف خدا و مساعدت استانداری بوشهر، یک دستگاه بالابر ۱۷ متری جهت اطفاءحریق به آتش‌نشانی برازجان تخصیص یافت.

مهندس محمدحسن محمدی شهردار برازجان در این خصوص با اشاره به اینکه قرارداد ساخت و خرید یک دستگاه بالابر مکانیزه جهت تخصیص به سازمان آتشنشانی شهرداری برازجان بسته شده به همکار ما گفت:

یکی از افتخارات شهر برازجان و شهرستان دشتستان، وجود نیروهای صدیق، خبره و خدمتگزار در بخشهای اجرایی است که همواره این شهرستان را به عنوان یک شهرستان شاخص در سطح استان معرفی کرده است.

یکی از این بخشها، سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی برازجان است که همواره به عنوان یک نهاد پویا و فعال مطرح بوده است اما برخی مشکلات سخت‌افزاری سبب شده در برخی حوادث، روند خدمت‌رسانی این عزیزان علیرغم تلاش‌های فراوان با خلل مواجه شود.

از جمله این مشکلات می‌توان به کمبود تجهیزات اطفاءحریق در ارتفاع اشاره کرد زیرا با وجود گسترش ساخت و ساز عمودی در شهر و افزایش روز‌افزون تعداد آپارتمانها و ساختمانهای بلند مرتبه، در صورت وقوع آتش‌سوزی در طبقات بالایی این آپارتمانها هیچگونه تجهیزاتی برای فعالیت ایمن آتشنشانان در ارتفاع در برازجان وجود نداشت. لذا با توجه به سوانحی که طی سالهای گذشته در برازجان رخ داد و خسارت های مالی و جانی فراوانی به شهروندان وارد کرد، تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اقدام عاجلی برای رفع این نقیصه صورت پذیرد. بحمدالله با همکاری شورای محترم شهر و حمایت استانداری محترم بوشهر یک دستگاه بالابر مکانیزه با قابلیت بهره‌برداری در ارتفاع ۱۷ متر به آتشنشانی برازجان تخصیص داده شد که قرارداد ساخت و خرید آن نیز بسته شد و ان‌شاالله پس از تولید، تحویل آتشنشانی برازجان خواهد گردید.

امیدواریم این حرکت باعث گردد از این پس شاهد کاهش آسیب‌های ناشی از حوادث در برازجان و شهرستان دشتستان باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.2.1.0
    V5.2.1.0