دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ 
  • کد خبر : ۳۳۰۸
متن پیام تبریك مهندس محمدی شهردار برازجان به مناسبت روز كارگر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان مهندس محمدی شهردار برازجان طی پیامی یازدهم اردیبهشت ماه روز کارگر را تبریک گفت: متن پیام بدین شرح است:

یازدهم اردیبهشت ماه را باید صاحب یکی از زیباترین مناسبتهای تقویم جهانی دانست. روزی که به نام بزرگمردان عرصه ی کار و تلاش و سازندگی نامگذاری شده است.

ارج گذاردن به "کار" و جایگاه بلند کارگران در فرهنگ و آیین ما از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هست.

ما پیرو آیینی هستیم که پیامبرش بر دستان پینه بسته ی کارگر بوسه میزد و امیر مومنانش تاکید داشت مبادا گمنامی اشخاص سبب شود کار و تلاش آنان را کوچک بشمارید.

از دیگر سو، در بزرگترین آثار تاریخی سرزمینمان شاهد یافتن بقایایی از مزدهای مهیا شده برای کارگرانی هستیم که یکی از بزرگترین نمادهای شوکت و صولت بزرگترین امپراطوری تاریخ بشر یعنی تخت جمشید را پدید آوردند.

این حرمت و احترام به جایگاه والای کارگران عزیز را باید در همه ی دوران ها و در تمامی نمادها و نمودهایش پاس داشت و به عنوان بخش مهمی از فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی مردمان ایران زمین ارج نهاد.

اینجانب که خود را خدمتگزار شمار زیادی از کارگران زحمتکش و ارجمند شاغل در مجموعه ی شهرداری برازجان میدانم نیز همچون همیشه به احترام این بزرگمردان عرصه ی تلاش و آبادانی ایستاده، دست همت همه ی کسانی که برای ساختن برازجان عزیزمان تلاش میکنند را می بوسم و مناسبت زیبای یازدهم اردیبهشت ماه را به کارگران عزیزی که در سرتا سر کشورمان ردای خدمت به ایران و ایرانی بر تن دارند، تبریک و شادباش عرض میکنم.

همتتان مستدام، عزتتان روزافزون.

خدمتگزار مردم شریف برازجان- محمدحسن محمدی

شهردار برازجان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.4.0
    V5.5.4.0