دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ 
  • کد خبر : ۳۳۵۵
پیام تبریك شهردار برازجان به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان: همه‌ی ما نیک میدانیم که نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همواره نقشی انکارناپذیر در پاسداشت دستاوردهای انقلاب داشته و در خط مقدم صیانت از امنیت ملت و میهن عزیزمان حاضر بوده است.

نیروی انتظامی به عنوان یکی از نمادهای اقتدار جمهوری اسلامی ایران، با تکیه بر تلاش و همت بلند سبز قامتان هوشیار و جان بر کف، نقش اساسی در برقراری نظم در شهرها و روستاها ایفا نموده، بخش مهمی از بار سنگین حفظ امنیت مرزهای سرزمین سرفرازمان ایران را نیز بر دوش کشیده است.

سرو قامتان سبزپوشی که در شهر زیبای ما برازجان نیز همچون دیگر نقاط این مرز پرگهر همواره دوشادوش تمامی مسئولین و مردم در تمامی عرصه‌ها با حضوری فعال و هوشمندانه، نقش بی‌بدیل خود در تامین نظم، آرامش و امنیت را به بهترین شکل ممکن به سرانجام رسانده‌اند.

تردیدی نیست که امنیت امروز شهرستان زیبایمان دشتستان و استان عزیزمان بوشهر، مدیون فداکاری و تلاش شبانه روزی فرزندان برومند میهن در نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی است که در سایه‌ی همت آنان، فضایی مناسب برای توسعه مهیا شده است.

فراموش نمیکنیم نمونه‌های تاریخی مجاهدت‌های عزیزانمان در نیروی انتظامی را که چگونه جان عزیز خویش را در کف دست گرفته، دل به خطر زدند و در مبارزه با هر عامل ناامنی از پای ننشستند. به خاطر تمام تلاشها و ایثارگریهای این بزرگمردان و شیرزنان، تا همیشه خود را وامدار دلاوریهایشان میدانیم .

اینجانب به عنوان خدمتگزار کوچک مردم شریف برازجان و به نمایندگی از همه‌ی همکارانم در شهرداری‌ برازجان و سایر شهرهای استان، هفته‌ی نیروی انتظامی را به تلاشگران عرصه‌ی امنیت تبریک عرض نموده، برای این عزیزان از درگاه حضرت حق سلامتی و توفیق روزافزون آرزو میکنم.

محمدحسن محمدی- شهردار برازجان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.4.0
    V5.5.4.0