دوشنبه, 29 دی 1399
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ 
  • کد خبر : ۳۴۲۸
پیام شهردار برازجان به مناسبت ۲۶ آذرماه روز حمل و نقل

بنام خداوند بخشاینده‌ی مهربان همانگونه که همگان اطلاع و استحضار دارند، توسعه‌ی پایدار شهری مستلزم فراهم آمدن زیربناهایی است که سیستم کارآمد حمل و نقل عمومی را می‌توان یکی از فاکتورهای مهم و اثرگذار آن دانست. یک سیستم کارآمد و نظام‌مند در حوزه‌ی حمل و نقل و ترافیک شهری می‌تواند نظم اجتماعی جامعه‌ی شهری را تا حد زیادی تسهیل نماید. برخورداری از نظم لازم در سفرهای درون شهری بدون شک بخش مهمی از نظم و انضباط مورد نیاز برای زندگی آرام‌تر در فضای شهروندی را به ارمغان خواهد آورد.
روز بیست و ششم آذرماه به نشانه‌ی قدردانی از تلاش همه‌ی خدمتگزاران عرصه‌ی حمل و نقل عمومی در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام روز حمل و نقل نامگذاری شده است.
اینجانب به نوبه‌ی خود و به پاس تمام تلاشهای همکاران عزیزمان در سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری برازجان که برای ارائه‌ی خدمت مطلوب به شهروندان ارجمند برازجانی تلاش می‌کنند، مراتب تشکر و تقدیر خود را اعلام میکنم.
از آنجا که در سال جاری و به دلیل شیوع ویروس کرونا همه‌ی اقشار مردم و بالتبع زحمتکشان عرصه‌ی حمل و نقل روزهای سخت و طاقت‌فرسایی را می‌گذرانند، بنا به موافقت شورای محترم شهر تصمیم گرفتیم تلاشگران عرصه‌ی حمل و نقل در سال جاری مشمول معافیت از پرداخت عوارض سالیانه‌ی شهرداری قرار بگیرند.
از خداوند متعال برای همه‌ی عزیزان توفیق و تندرستی آرزومندم.

محمدحسن محمدی
شهردار برازجان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0