سه‌شنبه, 24 فروردين 1400
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ 
  • کد خبر : ۳۴۳۹
پیام تبریك محمدحسن محمدی نماینده‌ی شهرداران استان به مناسبت روز شهردار

بیست و پنجم اسفندماه در تقویم ملی کشورمان به پاسداشت یاد و نام شهید والامقام مهدی باکری به نام روز شهردار نامگذاری شده است.
مدیر مجموعه‌ی شهری که به عنوان نهادی خدمتگزار و خدمت‌رسان شناخته می‌شود؛ نهادی که کارش نه توقف‌پذیر است و نه مشکلات مالی و کمبود نیروی انسانی می‌تواند دلیل کافی برای تعطیلی‌اش به دست بدهد چرا که تنها یک روز تعطیلی فعالیتهای روزانه‌ی چنین نهادهایی سبب خواهد شد روزها و ماهها تلاش هم برای جبران کمبودها کفایت نکند. به همین دلیل است که مجموعه‌ی شهرداریها را به حق باید جهادگران عرصه‌ی رفاه عمومی دانست. البته که تنگناهای اقتصادی و پاره‌ای مشکلات سخت‌افزاری و کمبود نیروی انسانی سبب شده -با وجود تمام تلاشها- همچنان نیازهای فراوانی باقی بماند و برخی گله‌مندیها پابرجا باشد اما بدون تردید هر شهروند منصفی در کنار انتقادهای موجود، بر تلاشها و مجاهدتها نیز چشم نخواهد بست و وجود همین شهروندان قدرشناس بزرگترین محرک هر مسئول تلاشگر و خدمتگزاری خواهد بود.
اینجانب بر خود فرض میدانم به عنوان برادر کوچک شما و نماینده‌ی مجموعه‌ی همکارانم در شهرداری‌های استان عزیزمان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید باکری عزیز که به حق یک الگوی بی‌مانند در عرصه‌ی خدمت به خلق است، فرا رسیدن روز شهردار را به پیشگاه شما همکاران پرتلاش و ارزشمندم در جای جای استان تبریک و تهنیت عرض نموده توفیق روزافزون یکایک شما گرامیان را از درگاه حضرت حق مسئلت نمایم.

با تقدیم احترام
محمدحسن محمدی- شهردار برازجان و نماینده‌ی شهرداران استان بوشهر در سازمان شهرداریهای کشور

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0