سه‌شنبه, 24 فروردين 1400
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ 
  • کد خبر : ۳۴۴۰
پیام تبریك شهردار برازجان به مناسبت حلول سال ۱۴۰۰ خورشیدی


خاک را زنده کند تربیت باد بهار
سنگ باشد که دلش زنده نگردد به نسیم
"شیخ اجل سعدی شیرازی"

نسیم نوروز بار دیگر عزم باغ و چمن و دشت کرده و دل در طلیعه‌ی طلوع خورشید نوبهار، رنگ و بوی طراوت و شادی گرفته است.
سال سخت ۹۹ که برای همه‌ی ما تا همیشه یادآور روزهایی از جنس سختی و تلخی روزهای کرونا خواهد بود رخت سفر بسته و حالا همه‌ی ما چشم انتظار حلول آخرین بهار قرن چهاردهم هستیم به این امید که سال ۱۴۰۰مان پر از اتفاقاتی از جنس موفقیت، شادکامی، عشق ورزیدن و تلاش برای ساختن فرداهایی روشن باشد.
آری؛ سال ۹۹ با همه‌ی ستم‌هایی که کرونا بر میهن عزیزمان ایران و شهر به شهرش کرد، با همه‌ی تلخی‌هایی که در کام شهر عزیزمان برازجان ریخت به نقطه‌ی پایانش رسیده و اینک امیدوارانه چشم دوخته‌ایم به سالی نو و روزهایی نو که با عزم همدلی و به امید شادکامی به پیشوازش می‌رویم. با این امید که سال تازه برایمان شروعی تازه برای رسیدن به رویاهای قشنگی باشد که برای خودمان، شهر عزیزمان برازجان و سرزمین تاریخی و پرشکوهمان "ایران" در دل داریم.
اینجانب به نوبه‌ی خود ضمن تبریک نوروز و بهار طبیعت به پیشگاه مقام معظم رهبری، خانواده‌ی معظم شهدا، ایثارگران، خدمتگزاران صدیق میهن عزیز و عموم ملت قهرمان ایران، آرزو میکنم سال ۱۴۰۰ خورشیدی برای همه‌ی همشهریان عزیزم، هم‌استانیهای ارجمندم و مردم میهنم سالی آکنده از امید، پیروزی و اتفاقهای قشنگ باشد. ان‌شاالله.

محمدحسن محمدی
شهردار برازجان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0