جمعه, 4 تير 1400
  • EN
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ 
  • کد خبر : ۳۴۴۸
پیام شهردار برازجان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان

تقویم ایرانی پر است از روزهای غرور و افتخار؛ روزهایی که بر سینه‌ی تاریخ سرزمین پر از شکوه ایران همچون مدال خوش‌رنگ افتخار می‌درخشند و یادآور عزت هستند و سرفرازی!
در میان همه‌ی این روزهای پرشکوه، سوم خرداد اما چیز دیگریست. روز ایستادگی به بهای بخشیدن خون و ماندن به پای غرور، عزت، شرف و تمامیت ارزی سرزمینی که ریشه در اعماق تاریخ دارد. روز جان دادن به پای خاک، دین و سربلندی ملتی که از همه چیز گذشت تا سربلندی‌اش را در گوش تاریخ فریاد بزند.
سوم خرداد، سالروز بازپس‌گیری شهری به وسعت قلب یک ایران و به جمعیت جمیع ملت سربلند ایران عزیز؛ سالروز آزادسازی خرمشهر خونین اما قهرمان از چنگ متجاوزین اشغالگر.
بدون تردید امروز -حتی با وجود سپری شدن قریب چهار دهه- حس و روح سوم خرداد ۱۳۶۳ همچنان در رگ و خون مردم مسلمان و وطن‌دوست ایران عزیز جاریست تا به همه‌ی تاریخ ثابت کند ایستادگی در برابر زیاده‌خواهان، پایمردی بر حق و باج ندادن به متجاوز نتیجه‌ی محتومش پیروزی است و در مسیر مبارزه با باطل، تکیه‌گاهی محکم‌تر از "ایمان" نمی‌توان متصور بود چرا که وعده‌ی الهی "جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا" وعده‌ایست محتوم و گریزناپذیر.
اینجانب به نوبه‌ی خود سالروز سربلندی ملت ایران در دفاع از حق و حقیقت و شکست متجاوزین بعثی در برابر دلاوری اهل ایمان در خرمشهر قهرمان را به همشهریان عزیز برازجانی‌ام، عموم مردم شریف دشتستان قهرمان و استان دلاورخیز بوشهر تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

محمدحسن محمدی
شهردار برازجان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0